Nehnuteľnosti v Portugalsku

Nehnuteľnosti v Portugalsku

ISC Slovensko

Nehnuteľnosti v Portugalsku

Naše portfólio služieb sme rozšírili o vyhľadávanie nehnuteľností v Portugalsku na základe vašich individuálnych preferencií. Naším cieľom je uľahčiť vám hľadanie, výber aj obhliadky nehnuteľností.
Prvoradé sú vaše požiadavky, ktoré sa usilujeme zhmotniť do konkrétnych nehnuteľností.

Či už potrebujete objekt na bývanie alebo podnikanie, urobíme všetko pre to, aby sme vám našli ideálnu nehnuteľnosť, šitú na mieru vašim nárokom, potrebám a špecifickým požiadavkám, ako je napríklad:

  • rozloha objektu aj pozemku
  • bazén
  • garáž
  • vzdialenosť od mora
  • rozpočet

Pridajte sa aj vy k našim spokojným klientom a bývajte alebo podnikajte v Portugalsku. Pomôžeme vám zastrešiť celý proces týkajúci sa kúpy nehnuteľnosti.

Postaráme sa o všetky administratívne úkony a kontroly. Nehnuteľnosti, ktoré spĺňajú vami zadané kritériá, navštívime najskôr my. Po obhliadke vám zašleme podrobné informácie o nehnuteľnosti (vrátane fotografií a videí). Následne zorganizujeme obhliadky vybraných nehnuteľností. Zakladáme si na rozumných cenách za prvotriedne služby. Províziu od kupujúceho neberieme.

Prečo zveriť otázku nehnuteľnosti v Portugalsku nám?

Asi najväčšou výhodou pre vás je obrovská časová úspora, keďže zabezpečíme všetky potrebné náležitosti. Taktiež máme výborný prehľad o tamojšom realitnom trhu. Vždy sa usilujeme realizovať kúpu či prenájom nehnuteľností v Portugalsku v čo najrýchlejšom termíne a, samozrejme, za čo najlepšiu cenu podľa stanoveného rozpočtu. Sme zodpovedným partnerom, ktorý bude stáť po vašom boku počas celého procesu – od konzultácií, vyhľadávania, až po obhliadky a podpis zmlúv.

Ak ide o nehnuteľnosti v Portugalsku, môžete sa spoľahnúť na našu plnú podporu – administratívnu, právnu, poradenskú. Splňte si aj vy svoj sen o komfortnom bývaní či podnikaní v Portugalsku.

Hovoríme slovensky, anglicky, francúzsky a španielsky. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

Potrebujete podporu pri zakladaní / likvidácii spoločnosti alebo pri zmene údajov v obchodnom registri?

Kontaktujte nás za účelom stretnutia bez akýchkoľvek záväzkov.